Oferta

Dostęp do sieci Internet

Zapewniamy dostęp do Internetu w dowolnej przepustowości, od 10 Mbit/s symetrycznego łącza w górę. Docieramy w miejsca, gdzie inni nawet nie próbują. Zapewniamy redundancję kluczowych punktów infrastruktury sieciowej.

Infrastruktura radiowa

Na potrzeby zestawianych przez nas łącz, budujemy struktury o najwyższych parametrach technicznych. Stosujemy tylko rozwiązania klasy przemysłowej. Zapewniamy najkrótszy czas realizacji.

Centrum kolokacyjne

Łącza od dwóch niezależnych operatorów, światłowodem i radiem. Zasilanie z dwóch punktów oraz podtrzymywania bateryjne wytrzymujące do 12h przy pełnym obciążeniu. Klimatyzacja przemysłowa.

Do góry

Firma

Firma WR-TELECOM świadczy usługi telekomunikacyjne dla klientów, którzy wymagają usług telekomunikacyjnych na najwyższym poziomie. Wysoka dostępność, duże przepustowości, lokalizacje nieobsługiwane przez telekomy, duża stabilność usługi.

 

Doskonała znajomość rynku telekomunikacyjnego i związanych z nim zagadnień oraz problemów technicznych stawia nas w czołówce polskich firm telekomunikacyjnych. Czas realizacji zleceń do momentu odbioru działającego połączenia, to 5 dni roboczych (jeżeli nie występują przeciwwskazania natury techniczno-urzędowej).

Realizujemy zamówienia i obsługujemy łącza teletransmisyjne na terenie całego kraju. Siedziba oraz gówne centrum operacyjne firmy znajduje się w stolicy Dolnego Sląska, we Wrocławiu.

 

Nasze centrum kolokacyjne mieści się przy ul. Fabrycznej we Wrocławiu. Wygodny dojazd i lokalizacja nie powodują dodatkowych problemów komunikacyjnych.

Pełny monitoring infrastrutury pozwala na błyskawiczną reakcję i usunięcie incydentu, zanim jeszcze stanie się groźny dla ciągłości usługi.

Do góry

Kontakt

WR-TELECOM SP. Z O.O.
Ligota 22c, 55-100 Trzebnica

Tel.:
+48 500 253 893
Email:
info@wr-telecom.pl
www:
http://www.wr-telecom.pl
NIP:
895-198-92-33
REGON:
021463650
KRS:
0000378221
NR konta:
PL 86 1600 1156 0004 0607 7550 1001
~ Wyślij do nas wiadomość. Kliknij tutaj. ~
Do góry

Send us an email...

Trwa wysyłanie. Proszę czekać...

Dziękujemy za wysłanie wiadomości! Skontaktujemy się jak najszybciej.

Wiadomość nie została wysłana. Proszę spróbować jeszcze raz.

Proszę uzupełnić wszystkie pola.